9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

На Вінниччині завершують будівництво роботизованої молочної ферми

 • Компанія «Villa Milk» завершує будівництво першої в Україні молочної ферми, де корів доїтимуть “роботи”. Ферму будують у селі Каташин Чечельницькому району Вінницької області.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “День”.

  За словами співзасновника підприємства Михайло Федшичена, ферма є унікальною на всьому пострадянському просторі. Тваринний комплекс розрахований на 140 голів великої рогатої худоби. Усі виробничі процеси на фермі будуть повністю автоматизовані, а керувати ними можна буде навіть віддалено. Мінімізація людського фактору дозволить отримати молоко найвищої якості.

  Спершу ми почали піднімати показники врожайності, розвивати агробізнес, а завдяки цьому інвестували у тваринництво. Це дозволило у 2015 році повністю модернізувати одну ферму і встановити на ній сучасне автоматизоване обладнання. Зараз модернізуємо другий комплекс. На сьогоднішній день він не має аналогів ані в Україні, ані на пострадянському просторі, – розповідає Микола Федшичен.

  На фермі встановлюють роботизоване обладнання однієї з провідних компаній світу, яке оснащене новим інтерфейсом користувача з віддаленим доступом до інформації та контролем. Воно фіксує велику кількість даних за кожне доїння, обробляє їх, аналізує і передає у вигляді простих візуальних звітів. Технологія забезпечує рівномірне, швидке, точне підключення та процес доїння у природній спосіб.

  Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору. Усе це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому. А головне – якнайкраще піклуватися про добробут тварин, забезпечивши безпеку і якість молочних продуктів від нашого бренду, – додає Михайло Федшичен.

  Наразі на роботизованій фермі завершують будівельні роботи та встановлюють обладнання. Очікується, що на повну потужність нова ферма запрацює вже навесні наступного року.

  Нагадаємо, що навесні цього року «Villa Milk» запустила молокопереробний комплекс повного циклу. Наразі на фермі компанії утримується 230 дійних корів, молоко від яких одразу потрапляє на переробку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка"...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження...

  Харків отримав чергову партію тролейбусів “Богдан”

  Представники Харківського КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 3» прийняли нову партію тролейбусів "Богдан" у Луцьку. Цього разу було...

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.