9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

На Вінниччині завершують будівництво роботизованої молочної ферми

 • Компанія «Villa Milk» завершує будівництво першої в Україні молочної ферми, де корів доїтимуть “роботи”. Ферму будують у селі Каташин Чечельницькому району Вінницької області.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “День”.

  За словами співзасновника підприємства Михайло Федшичена, ферма є унікальною на всьому пострадянському просторі. Тваринний комплекс розрахований на 140 голів великої рогатої худоби. Усі виробничі процеси на фермі будуть повністю автоматизовані, а керувати ними можна буде навіть віддалено. Мінімізація людського фактору дозволить отримати молоко найвищої якості.

  Спершу ми почали піднімати показники врожайності, розвивати агробізнес, а завдяки цьому інвестували у тваринництво. Це дозволило у 2015 році повністю модернізувати одну ферму і встановити на ній сучасне автоматизоване обладнання. Зараз модернізуємо другий комплекс. На сьогоднішній день він не має аналогів ані в Україні, ані на пострадянському просторі, – розповідає Микола Федшичен.

  На фермі встановлюють роботизоване обладнання однієї з провідних компаній світу, яке оснащене новим інтерфейсом користувача з віддаленим доступом до інформації та контролем. Воно фіксує велику кількість даних за кожне доїння, обробляє їх, аналізує і передає у вигляді простих візуальних звітів. Технологія забезпечує рівномірне, швидке, точне підключення та процес доїння у природній спосіб.

  Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору. Усе це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому. А головне – якнайкраще піклуватися про добробут тварин, забезпечивши безпеку і якість молочних продуктів від нашого бренду, – додає Михайло Федшичен.

  Наразі на роботизованій фермі завершують будівельні роботи та встановлюють обладнання. Очікується, що на повну потужність нова ферма запрацює вже навесні наступного року.

  Нагадаємо, що навесні цього року «Villa Milk» запустила молокопереробний комплекс повного циклу. Наразі на фермі компанії утримується 230 дійних корів, молоко від яких одразу потрапляє на переробку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони...

  Україна закуповуватиме озброєння через міжнародні спецорганізації

  Кабінет Міністрів України схвалив постанову "Про затвердження переліку міжнародних спеціалізованих організацій, їх представництв, що здійснюють закупівлі товарів,...

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.