9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

На Вінниччині завершується будівництво заводу з перероблювання кукурудзи

Інвестиційний проєкт компанії «Дакса Бунге Україна» з будівництва заводу, який перероблятиме кукурудзи на крупу та борошно, на завершальній стадії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на day.kyiv.ua.

Підприємство зводять у селищі Демківка Тростянецького району. Запустити в експлуатацію новий завод, як повідомляє Вінницька ОДА, планують вже цієї осені, до початку збору кукурудзи з поля. Тобто 440 тисяч га цьогорічного урожаю кукурудзи матимуть потенційний збут для подальшої переробки.

Директор «Дакса Бунге Україна» Андрій Запісоцький зазначив, що карантинні обмеження не вплинули на хід будівництва. За 9 місяців від початку будівництва, а це ІІІ квартал поточного року, завод має дати першу продукцію для тестування основним клієнтам, якими є міжнародні корпорації «Nestlé» «Heineken», «Kellogg’s» та інші.

blank

«Наша мета, щоб місцеві фермери отримували зиск від співпраці з нами, а ми могли нарощувати експортний потенціал, – каже Андрій Запісоцький. – 80 % готової продукції ми плануємо експортувати. При цьому на експорт йтиме не сировина, а готова продукція. Отже, створення виробництва з доданою вартістю. А це завжди вигідний експорт, який надає для економіки валютну виручку».

Завод «Дакса Бунге Україна» претендує стати одним із найсучасніших виробництв з переробки кукурудзи. Планова потужність підприємства складає 100 тис. тонн кукурудзи на рік. Сума інвестицій від проєкту – 14 млн доларів. Власники сподіваються, що завод сприятиме формуванню конкуренції на ринку та стимулюватиме фермерів до вирощування якісних сортів кукурудзи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають