9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

На Вінничині відновлять роботу два цукрові заводи

Після двох років простою нинішньої осені знову варитимуть цукор на Соколівському цукрозаводі на Вінниччині.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Аграрний ТижденюУкраїна.

У 2018 планують запустити ще одне підприємство — Моївський цукрозавод (у його цехах третій рік поспіль панує тиша).

У минулому виробничому сезоні на Вінниччині працювало шість цукрозаводів. Буряки вродили щедро, переробляти їх довелося до середини січня. Фахівці висловлювали думку, що шість підприємств недостатньо для вчасної переробки сировини. Восени 2017 роботу почнуть сім цукроварень. До шести тих, де варили цукор торік — Гайсинського, Іллінецького, Крижопільського, Жданівського, Томашпільського, Юзефо-Миколаївського — приєднається згадане Соколівське підприємство.

Тенденція до відновлення роботи цукроварень викликана ще й тим, що цукор нині користується не аби яким попитом на зарубіжних ринках. Тому й ціна на внутрішньому залишається висока.

Майже 55 тис. га цьогоріч на Вінниччині під цукровими буряками. Найбільші «солодкі» плантації у Крижопільському районі — 8 230 га. У Гайсинському — 5 620 га, Томашпільському — 5 301 га.

Істотно збільшили посіви у Ямпільському (3 715 га), Хмільницькому (3 580 га) районах. Найменші площі відвели під буряки у Могилів-Подільському і Тиврівському районах (по 50 га).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають