9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

На Вінничині відкрили склад для зберігання рідких міндобрив

Напередодні  старту весняно-польових робіт холдинг ОККО Group відкрив у Вапнярці (Вінницька область) новий склад для зберігання рідких мінеральних добрив типу КАС.

Склад облаштовано на території недіючої досі нафтобази після проведення реконструкції резервуарів та допоміжного обладнання. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

Торік ОККО Group уже переобладнав дві колишні нафтобази під склади для сипких мінеральних добрив: у Ярмолинцях (Хмельницька область) та Нова Любомирка (Рівненська область). У реконструкцію цих об’єктів компанія вклала понад 11 млн грн.

За словами віце-президента ОККО Group  Юрія Кучабського, такі склади особливо актуальні для дрібних і середніх господарств, яким невигідно купувати агрохімію вагонними партіями чи утримувати власні потужності для зберігання міндобрив.

Зараз потужності Вапнярського складу КАС-добрив дозволяють зберігати одночасно 2,5 тис. тонн рідких добрив, а до кінця 2018 року вони зростуть до 8-9 тис. тонн. Після цього він стане найбільшим у Вінницькій області.

На базах у Ярмолинцях і новій Любомирці можна зберігати по 4 тис. тонн сипких добрив.

Тим часом ОККО Group  розглядає варіанти розширення своєї складської інфраструктури для мінеральних добрив і в інших регіонах України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають