9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

На Вінничині незабаром відкриють унікальний свинокомплекс

В селі Іванів Калинівського району Вінниччини відкривають потужний свинокомплекс, який збудували за надсучасними технологіями.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Gazeta.ua.

Це буде закритий цикл вирощування. Тому ніяка африканська чума свиней не зачепить, – говорить керівник комплексу Олександр Кулик. – Переробка є у планах. Звісно, мясопереробний завод також збудуємо у селі. Але це важка робота. Не час поки. Для початку почнемо вирощувати свиней. Як-не-як, а Іванів все життя славився виробництвом найсмачніших ковбас.

 

blank

Свинокомплекс розрахований на 7 тис. свиней. Їх привезуть з Данії у жовтні. Це будуть м’ясисті породи.

Місцеві називають комплекс 5-зірковим готелем. Сучасна ферма обійшлась місцевим фермерам у 3 млн євро. Свинокомплекс збудували з спеціальними резервуарами для годування тварин, де суміш буде подаватися автоматично.

blankУ приміщеннях встановлені кондиціонери та системи клімат-контролю. Є окремо родильна зала. Для новонароджених поросят облаштували спеціальні килими з підігрівом.

blank

Комплекс збудували з обладнанням, яке переробляє відходи на біогаз. Отриману енергію використовуватимуть на фермі.

blank

Село славиться на весь світ домашньою копченою “янівською ковбасою”. Люди тримають великі господарства. Займаються вирощуванням свиней та продають свинину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають