9.5 C
Alba Iulia
Середа, 18 Травня, 2022

На український ринок заходить лідер британського зернового ринку і агропослуг Frontier Agriculture Limited

Компанія Frontier Agriculture Limited збирається впроваджувати в Україні британські аграрні інновації.

На український ринок заходить лідер британського зернового ринку і агропослуги Frontier Agriculture Limited. Про це заявив виконавчий директор компанії Марк Ейтчісон. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на LIGA.net.

За його словами, Україна є перспективним ринком для впровадження британських аграрних інновацій.

Ми обслуговуємо 10 тис. британських фермерів, маємо 160 агрономів, 14 тис. демополей і 29 демолокацій для наукових досліджень. Ми вже зараз готові виходити на український ринок разом з продуктами нашої компанії Intracrop, – повідомив Ейтчісон.

У поточному році в Україні компанія буде тестувати нові добриво-антістрессант “Талісман” на посівах кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої. Потенційно його використання може підвищити врожайність культур на 0,25-2 т/га.

Frontier Agriculture Limited задіяна в повному циклі виробництва орних культур і торгівлі зерном; вона поставляє аграріям насіння, ЗЗР та добрива в поєднанні з агрономічними послугами завдяки команді з 160 агрономів. У Frontier є кілька підрозділів, які надають додаткові консультації фермерам. До них відносяться підрозділ SOYL, який спеціалізується на наданні послуг з високоточного виробництва сільськогосподарських культур.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають