9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На Сумщині вводять в експлуатацію новий елеватор

У місті Середина-Буда, що на півночі Сумської області запрацює новий елеватор A.G.R. Group загальною потужністю одночасного зберігання 112 тисяч тонн. Перша черга елеватора прийме збіжжя вже у цьому сезоні. Так, у перший сезон на елеваторі планують приймати пшеницю, ячмінь, кукурудзу, сою і соняшник.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Elevatorist.

Елеватор обладнаний технологічною лінією від шведської компанії TORNUM. Зокрема, компанія поставила силоси, зерносушарку та транспортне обладнання. Зерносушарка від TORNUM HRDCC має систему рекуперації тепла, у якій повторно запускається близько чверті гарячого повітря.

Приймати збіжжя елеватор буде з автотранспорту. Для цього на підприємстві встановлений вузол приймання оснащений обладнанням компанії «Елеваторпромсервіс». Крім того, з метою підвищення продуктивності роботи лабораторії, елеватор укомплектовано найсучаснішими приладами. Наразі на елеваторі тривають останні приготування до відкриття – завершується благоустрій території, облаштовують приміщення вагової, лабораторії та інших підрозділів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають