9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

На Сумщині відкрили новий елеваторний комплекс

Компанія СТС ввела в експлуатацію першу чергу нового елеваторного комплексу в селі В’язове Сумської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ArgoPortal.

Як повідомив куратор проєкту Геннадій Клименко, місткість першої черги розрахована на одноразове зберігання 25 тис. тонн зерна, а загальна потужність елеватора становитиме 100 тис. тонн.

Елеваторний комплекс оснащений двома місткостями основного зберігання виробництва «Варіант Агро Буд» по 12,5 тис. тонн кожна, двома сучасними шахтними сушарками Bonfanti XL 295 (Італія), продуктивністю 63 тонн/год кожна, при зніманні вологи з 30% до 14%. А також, транспортним обладнанням Варіант Агро Буд, продуктивністю 180 тонн/год. Це дозволить забезпечити швидкість приймання зерна до 5000 тонн на добу.

«Елеватор готовий до приймання кукурудзи. Підприємство буде надавати послуги товаровиробникам, агрохолдингам і трейдинговим компаніям без будь-яких обмежень», – підкреслив Клименко

Також він додав, що на території комплексу завершується будівництво двох залізничних гілок, з запроєктованих чотирьох і дозволяє розміщувати на них до 22 вагонів під навантаження. Вузол відвантаження дозволяє одночасно вантажити та зважувати два вагони на різних залізничних коліях. Після завершення будівництва другої черги елеваторного комплексу, підприємство зможе в добу відвантажувати залізничний маршрут, що складається з 54 вагонів.

Як наголошується в повідомленні, компанія планує приступити до будівництва другої черги комплексу вже в поточному році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають