9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

На Сумщині у Білопільському районі з’явиться козина ферма на 1000 голів

Ферма буде розташована за 20 км від обласного центру у Білопільському районі

Власник сироварні та підприємства з виробництва обладнання для переробки молока Володимир Опришко будує козину ферму на 1000 голів. Ферма буде розташована на площі 17 га, а зведуть її за кошти інвесторів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Трибуна.

Козяче молоко недооцінене в нашій країні. Воно корисніше, ніж коров’яче, має бактерицидні властивості. Але така продукція майже відсутня в українських магазинах або здебільшого імпортна, – зауважує Володимир Опришко.

На фермі планують розводити французьку породу зааненських кіз. Ця порода кіз високопродуктивна і витривала, а молоко не має специфічного запаху. За попередніми розрахунками вартість проекту становить 6 мільйонів гривень.

Прибуток отриманий від ферми планують спрямувати на реалізацію заходів з розвитку регіону: організацію фестивалів, проведення туристичних чи промоційних заходів, навчання. За словами автора ідеї, окупність проекту становить 6 років. Будівництво ферми та закупівлю тварин розпочнуть у 2019 році, а вийти на повну потужність планують вже у 2021-му.

Ферму хочемо зробити сучасною, автоматизованою, де є кормові столи, зведений до мінімуму людський фактор. Буде збудований ангар для постійного утримання кіз. Облаштуємо доїльний зал на 8 голів. Обслуговуватимуть ферму 4 працівники. Плануємо реалізувати молоко на переробку, а також виготовляти кисломолочну продукцію, йогурти і тверді та м’які сири. Цю переробку пропонуємо здійснювати на сироварні O’BEREG та продавати її у фірмових магазинах, – розповідає Володимир Опришко.

Останні новини:

Зараз читають