9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

На станції Львівської залізниці приступили до будівництва перевантажувального зернового комплексу

«ПАКОБО» на базі свого логістичного центру «Експорттрансбуд», розташованого на станції Чоп Львівської залізниці, приступило до будівництва перевантажувального зернового комплексу з річною потужність відвантаження в 1 млн тонн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Будівництво цього комплексу було розпочато з метою поліпшення логістики перевезень зернових вантажів на експорт в країни Центральної Європи. Вважаємо дуже важливим те, що це буде єдиний такий елеваторний комплекс на Західній Україні, послуги якого будуть доступні для всіх учасників перевізного процесу, – йдеться в повідомленні компанії.

Запуск в експлуатацію даного проекту заплановано на червень 2018 року. На елеваторній комплексі будуть встановлені 3 силоси об’ємом по 2150 тонн кожен, загальна потужність зберігання складе 6450 тонн.

Підприємство має намір здійснювати перевантаження зернових вантажів з вагонів колії 1520 мм (маршрутами мінімум 23 вагона) в вагони колії 1435 мм (маршрутами мінімум 24 вагона) або навпаки, а також з залізничного транспорту на автомобільний або в зворотному напрямку з можливістю тимчасового зберігання при будь-якому з варіантів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають