9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

На Рівненщині створюють підприємство з вирощування та переробки технічної коноплі

На Рівненщині створять перший індустріальний парк технічної коноплі, діяльність якого буде направлений на увесь цикл дослідництва, селекції, вирощування, переробки й виробництва з цієї рослини.

Про це йдеться у повідомленні Рівненської обласної військової адміністрації, передає Національний Промисловий Портал

«Ще у квітні зустрівся з власниками компанії ТОВ «Текстиль» Олександром Соколовським та керівником проєктів Олексієм Большовим. Це найбільша компанія в Україні, яка займається виробництвом тканин та одягу. Тоді обговорювали можливість відкриття їхнього виробництва на Рівненщині. Нині ж ми вийшли на фінішну пряму», – прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Це не лише інвестиції в область, а й нові робочі місця, створення доданої вартості та запуск нової індустрії, пояснив очільник області. Вирощування технічної коноплі має чимало переваг.

Вона використовується для виробництва тканини, з якої, зокрема, шиють форму для військових. Цей одяг навіть не бачать тепловізори. Технічна конопля є хорошим антисептиком. З неї роблять опалювальні пелети й навіть продукти харчування.

«Уже підписали меморандум про релокацію лінії виробництва тканин. Отримали технічне завдання по земельній ділянці. Працюємо над пошуком варіантів. Закликаю громади надавати свої пропозиції до Департаменту економіки РОВА», – підсумував Віталій Коваль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають