9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

На реконструкцію і модернізацію Миколаївського комбінату хлібопродуктів виділять 31 млн євро

Чорноморський Банк Торгівлі та Розвитку виділяє Групі компаній OREXIM кредит в 31 млн євро.

Відповідна інформація була опублікована сьогодні на офіційному сайті банку. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії OREXIM.

Дане фінансування буде направлено на реконструкцію і модернізацію Миколаївського комбінату хлібопродуктів, провідного підприємства півдня України, що входить до складу Групи компаній OREXIM. Мета розвитку підприємства – створити один з найбільш успішних комплексів по перевантаженню зернових, бобових і олійних культур і продуктів їх переробки, загальним обсягом перевалки до 2 млн тонн на рік. Загальна ємність складів після реконструкції збільшиться з 60 000 тон до 150 000 тонн.

Наш кредит Групі компаній OREXIM є ще одним свідченням того, що ЧБТР направив всі сили на підтримку реального сектора економіки України. Посилення позицій аграрного сектора сприятиме сталому розвитку економіки і допоможе підвищити експортну конкурентоспроможність України, – зазначив Іхсан Угур Деліканли, Президент Чорноморського Банку Торгівлі та Розвитку після підписання угоди.

Кредит, що виділяється ЧБТР Групі компаній OREXIM, свідчить про посилення аграрного сектора економіки України та його загальносвітового значення. Реконструкція нашого зернового терміналу дозволить створити кілька сотень нових робочих місць, а майбутні надходження принесуть значну користь на регіональному та загальнонаціональному рівні. Група компаній OREXIM високо цінує довіру Банку і розраховує на майбутню плідну співпрацю, –  сказав Сергій Присяжнюк, генеральний директор Групи компаній OREXIM після підписання угоди.

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) – це міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Азербайджаном, Вірменією, Болгарією, Грецією, Грузією, Молдовою, Росією, Румунією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР знаходиться в Салоніках (Греція). ЧБТР підтримує економічний розвиток і регіональна співпраця шляхом надання позик, кредитних ліній, капіталу і гарантій для проектів і торгового фінансування компаніям державного і приватного секторів в країнах-учасницях. Статутний капітал Банку складає 3,45 млрд. Євро. ЧБТР отримав довгостроковий рейтинг “А-” від агентства Standard and Poor’s і “А2” – від Moody’s.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають