9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

На Одеському припортовому заводі запустять три агрегати з виробництва міндобрив за давальницькою схемою

ТОВ “Всеукраїнська Енерго Компанія” виграло конкурс з використання потужностей ПАТ “Одеський припортовий завод” для переробки газу в міндобрива на давальницьких умовах.

Повідомив перший заступник голови правління заводу Микола Щурик. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Краща пропозиція (на конкурсі, що відбувся 8 грудня) дала ТОВ “Всеукраїнська Енерго Компанія”. Планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду. Основні зобов’язання давальця – одноразово забезпечити до 3 млн куб.м газу для запуску виробництва і щомісяця до 60 млн куб.м газу як давальницької сировини. Розрахункова дата виходу на проектну потужність – 25 січня, – написав Н.Щуріков на своїй сторінці в Facebook.

За словами М.Щурикова, крім компанії-переможця, інтерес до конкурсу виявили IBE Trade Corp (США), NCTC AG (Швейцарія), “Петротранс Енерджі” (Білорусь), українські “ЕРУ ТРЕЙДИНГ”, “Група УМВБ” і “Нотокс”.

Власником “Всеукраїнської Енерго Компанії” є Віталій Колесников, підприємство займається енергопостачання, збором і сортуванням вторинної сировини, продажем труб і комплектуючих.

Останні новини:

Зараз читають