9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

На Миколаївщині відкривається масштабний інвестпроект – перевантажувальний комплекс «Баловнянська виробнича база»

У червні поточного року в Миколаївській області починає свою роботу сучасний перевантажувальний комплекс «БВБ», який є масштабним інвестиційним проектом групи компаній «ПАЙОК». На будівництво об’єкта пішло близько року, і продуктивність даного зернового терміналу розрахована на 100 тисяч тонн зернових культур.

Про це повідомляє Агроюг.

Замовником та інвестором будівництва є відоме в усій Україні і в Миколаївській області підприємство «ПАЙОК», керують яким Юрій Кормишкін і Ростислав Данильченко. У свою чергу, будівництвом нового терміналу керує депутат Миколаївської обласної ради Володимир Луста.

Сьогодні будівництво терміналу підходить до завершення. Закінчується і набір персоналу на термінал. Тільки минулого тижня на підприємстві «БВБ» пройшли дві «Ярмарку вакансій» і всі бажаючі могли ознайомитися з підприємством і вакансіями, які існують на підприємстві. Всього на підприємстві буде працювати приблизно 110-115 чоловік. До речі, на сьогоднішній день на роботу вже прийнято близько 100 чоловік. Основою для працевлаштування на підприємство є довколишні села Новоодеського району – Костянтинівка, Баловне, Гур’ївка, а також сама Нова Одеса. Залучаються, в тому числі і фахівці, які проживають в Миколаєві. До того ж, ознайомлення з підприємством і співбесіду з кандидатами на роботу проводить особисто керівник терміналу Володимир Луста.

Варто зазначити, що тільки за кілька місяців роботи в минулому році і три місяці нинішнього року, до державного бюджету і бюджет Новоодеського району підприємство перерахувало понад один мільйон гривень від нарахувань на заробітну плату.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають