9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

На Львівщині відкрили найбільший в Україні завод із виробництва кормових добавок

 • У Буську Львівської області презентували найбільше і найсучасніше виробництво кормових добавок – завод компанії «Фіднова».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “.Бізнес“.

  Будівництво підприємства – спільний проєкт іноземних та українських інвесторів. «Фіднова» є інвестиційним проєктом групи компаній «Ефективні інвестиції» у партнерстві з нідерландською компанією «Mada Participations B.V.» та українською інвестиційною компанією UMG Investments. Інвестиції у проєкт склали понад 20 мільйонів доларів.

  «Я насправді вірю, що такі проєкти здатні змінювати майбутнє створювати революцію у власній галузі та країні.  Ми перше інноваційне виробництво такого масштабу в Україні. «Фіднова» прийматиме сировину від зовнішніх постачальників. І це також унікальна особливість нашого підприємства, бо цього за рівнем міжнародних стандартів переробки, яких дотримуємося ми, не робить більше ніхто в Україні. Що робить нас першими за можливостями, об’ємами переробки і виготовлення готової продукції. Це підхід сталого розвитку, коли принцип лежить у створенні ресурсів, а не їх виснаженні», на презентації заводу сказав мажоритарний інвестор компанії «Фіднова» Ігор Ліскі

  Підприємство буде строго дотримуватися систем управління та контролю всіх етапів виробництва за сертифікатом GMP+.

  «UMGI розвиває портфель переробки відходів – Recycling Solutions і наша мета – побудувати компанію №1 у Східній Європі зі стратегічного управління побічними продуктами та відходами. До 2020 року Recycling Solutions спеціалізувалася на переробці відходів металургійної, теплоенергетичної та вугільної промисловості, і завод «Фіднова» став для нашої команди першим проєктом в агросекторі. І, напевно, однією з перших M&A угод, укладених відразу після локдауну у березні 2020 року. Ми вдячні нашим партнерам і операційним командам за те, що ми змогли, незважаючи на обставини, рухатися згідно з планом і сьогодні заявити про завершення будівництва, – прокоментувала Надія Казначеєва, директор з інвестицій UMG Investments. – Для нас принципово важливо інвестувати у компанії, які ведуть бізнес на принципах екологічності, соціальної відповідальності та високої якості корпоративного управління (ESG). Впевнена, що проєкт матиме продовження і масштабування – це лише справа часу для нас і наших партнерів».

  Новий комплекс включає 4 виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Виробничі потужності заводу – 90 тонн готової продукції. Завод «Фіднова» – сучасний виробник натуральних та якісних інгредієнтів на ринку відгодівлі тварин. Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці –  ключові пріоритети роботи підприємства.

  Виробництво «Фіднова» засноване на використанні інноваційних рішень переробки відходів тваринництва. Це перший в Україні завод, який стане незалежним майданчиком, прийматиме та перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників – аграрних підприємств регіону.

  Присутній на заході заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Дзьоба підтвердив актуальність функціонування кругової економіки:

  «Не секрет, що 6 з 18 заводів державного підприємства Укрветсанзавод, яке покликане справлятися з відходами тваринного походження, фактично не працюють. І це все на фоні постійно зростаючого виробництва продукції тваринництва, особливо птахівництва. Тому очевидно проблема існує, ми зі своєї сторони працюємо в напрямку цифрових рішень, банально починаючи від геопорталу відкритих даних. В першу чергу потрібно проблему ідентифікувати, і в другу чергу потрібно впроваджувати системні рішення. Такі рішення, як пропонує завод «Фіднова» на Львівщині – це прекрасний приклад того, як потрібно шукати додану вартість у виробництві. Сподіваюсь, у колег все вийде, і це буде показова історія для всіх інших інвесторів не боятися, заходити в нові галузі, відкривати нові ринки».

   «Фіднова» вирішить проблему екологічних загроз: високотехнологічний завод гарантуватиме ветеринарно-санітарний контроль та екологічну безпеку регіону. Аграрні підприємства отримають можливість повноцінно слідувати законній та безпечній переробці відходів тваринного походження.

  Дотримуючись високих стандартів, завод вироблятиме якісні кормові добавки як для українських споживачів, так і клієнтів на міжнародних ринках. Понад 20% готової продукції буде реалізовано саме на внутрішньому ринку. На першому етапі «Фіднова» експортуватиме на ринки ЄС, далі – перейде до продажів споживачам у країнах Африки та Азії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  “Інтерпайп” наростив випуск колісних пар на 39%

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" відзвітувала про результати роботи в січні-липні 2021 року. Згідно з даними звіту, за...

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  Кабінет міністрів збільшив витрати на розвиток доріг до 116 мільярдів гривень

  Кабінет міністрів збільшив на 5 млрд гривень видатки загального фонду державного бюджету на розвиток мережі доріг державного...

  У Володимирі-Волинському запустили в роботу швейну фабрику після річного простою (фото)

  Відновила роботу швейна фабрика у Володимирі-Волинському, яка у квітні минулого року повністю зупинила виробництво.Передає Національний...