9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

На Львівщині відкрили найбільший в Україні завод із виробництва кормових добавок

У Буську Львівської області презентували найбільше і найсучасніше виробництво кормових добавок – завод компанії «Фіднова».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “.Бізнес“.

Будівництво підприємства – спільний проєкт іноземних та українських інвесторів. «Фіднова» є інвестиційним проєктом групи компаній «Ефективні інвестиції» у партнерстві з нідерландською компанією «Mada Participations B.V.» та українською інвестиційною компанією UMG Investments. Інвестиції у проєкт склали понад 20 мільйонів доларів.

blank

«Я насправді вірю, що такі проєкти здатні змінювати майбутнє створювати революцію у власній галузі та країні.  Ми перше інноваційне виробництво такого масштабу в Україні. «Фіднова» прийматиме сировину від зовнішніх постачальників. І це також унікальна особливість нашого підприємства, бо цього за рівнем міжнародних стандартів переробки, яких дотримуємося ми, не робить більше ніхто в Україні. Що робить нас першими за можливостями, об’ємами переробки і виготовлення готової продукції. Це підхід сталого розвитку, коли принцип лежить у створенні ресурсів, а не їх виснаженні», на презентації заводу сказав мажоритарний інвестор компанії «Фіднова» Ігор Ліскі

Підприємство буде строго дотримуватися систем управління та контролю всіх етапів виробництва за сертифікатом GMP+.

«UMGI розвиває портфель переробки відходів – Recycling Solutions і наша мета – побудувати компанію №1 у Східній Європі зі стратегічного управління побічними продуктами та відходами. До 2020 року Recycling Solutions спеціалізувалася на переробці відходів металургійної, теплоенергетичної та вугільної промисловості, і завод «Фіднова» став для нашої команди першим проєктом в агросекторі. І, напевно, однією з перших M&A угод, укладених відразу після локдауну у березні 2020 року. Ми вдячні нашим партнерам і операційним командам за те, що ми змогли, незважаючи на обставини, рухатися згідно з планом і сьогодні заявити про завершення будівництва, – прокоментувала Надія Казначеєва, директор з інвестицій UMG Investments. – Для нас принципово важливо інвестувати у компанії, які ведуть бізнес на принципах екологічності, соціальної відповідальності та високої якості корпоративного управління (ESG). Впевнена, що проєкт матиме продовження і масштабування – це лише справа часу для нас і наших партнерів».

blank

Новий комплекс включає 4 виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Виробничі потужності заводу – 90 тонн готової продукції. Завод «Фіднова» – сучасний виробник натуральних та якісних інгредієнтів на ринку відгодівлі тварин. Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці –  ключові пріоритети роботи підприємства.

Виробництво «Фіднова» засноване на використанні інноваційних рішень переробки відходів тваринництва. Це перший в Україні завод, який стане незалежним майданчиком, прийматиме та перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників – аграрних підприємств регіону.

Присутній на заході заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Дзьоба підтвердив актуальність функціонування кругової економіки:

«Не секрет, що 6 з 18 заводів державного підприємства Укрветсанзавод, яке покликане справлятися з відходами тваринного походження, фактично не працюють. І це все на фоні постійно зростаючого виробництва продукції тваринництва, особливо птахівництва. Тому очевидно проблема існує, ми зі своєї сторони працюємо в напрямку цифрових рішень, банально починаючи від геопорталу відкритих даних. В першу чергу потрібно проблему ідентифікувати, і в другу чергу потрібно впроваджувати системні рішення. Такі рішення, як пропонує завод «Фіднова» на Львівщині – це прекрасний приклад того, як потрібно шукати додану вартість у виробництві. Сподіваюсь, у колег все вийде, і це буде показова історія для всіх інших інвесторів не боятися, заходити в нові галузі, відкривати нові ринки».

blank

 «Фіднова» вирішить проблему екологічних загроз: високотехнологічний завод гарантуватиме ветеринарно-санітарний контроль та екологічну безпеку регіону. Аграрні підприємства отримають можливість повноцінно слідувати законній та безпечній переробці відходів тваринного походження.

Дотримуючись високих стандартів, завод вироблятиме якісні кормові добавки як для українських споживачів, так і клієнтів на міжнародних ринках. Понад 20% готової продукції буде реалізовано саме на внутрішньому ринку. На першому етапі «Фіднова» експортуватиме на ринки ЄС, далі – перейде до продажів споживачам у країнах Африки та Азії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають