9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

На Львівщині побудували завод з виробництва сумішей для кормів

У селі Хильчиці Золочівського району відкриють завод з виробництва вітамінно-мінеральних сумішей (преміксів) для сільськогосподарських тварин. Його вартість складає 4 мільйони євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на mind.

Зазначається, що завод уже збудований, на нього завезли обладнання, яке монтували під наглядом інженерів з Нідерландів та Польщі. Наразі тривають пусконалагоджувальні роботи, у разі вдалого завершення всіх процедур запустити виробництво преміксів мають наприкінці квітня або на початку травня. На об’єкті планують виготовляти мінерально-вітамінні суміші для годівлі сільськогосподарських тварин – великої рогатої худоби, кролів, свиней, курей-бройлерів тощо.

«Ця інвестиція задумувалася насамперед для заповнення потреб українського ринку [тваринництва і птахівництва], оскільки він останнім часом добре розвивається. Цей завод також матиме всі необхідні сертифікати для експорту, тож ми передбачаємо, що частину продукції відправлятимемо на експорт», – повідомив комерційний директор компанії Дмитро Бурбан.

Заявлена потужність заводу – 1 500 тонн готової продукції на місяць. Компанія планує постачати її насамперед на внутрішній ринок, проте надалі можливо частину преміксів продаватимуть за кордон.

За словами Бурбана, новий завод – повністю автоматизований, тому потреби у великій кількості працівників вони не мають. Планується, що сукупно на двох виробництвах у Хильчицях працюватимуть близько 210 людей.

Власником нового заводу є українсько-нідерландське підприємство Koudijs Ukraine (Коудайс Україна). У Хильчицях компанія вже має завод з перероблювання сої і соняшника та виробництва кормів для птахівництва і свинарства. 

Згідно з даними системи YouControl, бенефіціарними власниками ТОВ «Коудайс Україна» є львівський підприємець Федір Шопський та підприємець з Нідердандів Хендрік Ентоні Де Хойс, засновником – ТОВ «Д-Мікс». Компанія входить до складу міжнародної корпорації Royal De Heus, що спеціалізується на виробництві та реалізації кормів для свійських тварин.

Львів’янин Федір Шопський також є власником ТОВ «Агроль», яке володіє кількома птахофабриками та заводом із забою курей-бройлерів на Львівщині.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають