9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

На Львівщині виготовлятимуть курятину за стандартом халяль

У селі Підгайчики Золочівського району Львівщини вироблятимуть халяльну курятину, яку можна споживати мусульманам.

Про це ZAXID.NET розповів Іван Бачинський, директор ТзОВ «Агроль», що почало будівництво у селі масштабного цеху для забою курей.

Загальна площа ділянки, де розташують цех – 2 га, а сам забійний цех займатиме 6,5 тис. м2 . Зараз підприємство розпочало підготовчі роботи до будівництва.

Ми будуватимемо забійний цех потужністю 4 тисячі голів на годину. Будівництво здійснюватися на чистій земельній ділянці, і проект адаптований під різні сертифікати, у тому числі халяль, – розповів Іван Бачинський.

Одна з основних вимог під час проектування будівництва, за словами Івана Бачинського, полягала в тому, що там має бути встановлена кібла (вказівник напрямку у сторону Мекки). Окрім того, під час забою кожної курки на цьому підприємстві промовлятимуть спеціальну молитву «Бісмілляхи Рахмані Рахим», що у перекладі з арабського означає «в ім’я Аллаха Милостивого і Милосердного».

Халяльна курятина буде майже вдвічі меншою за звичайну, а коштуватиме дорожче. Її планують відправляти на експорт в ісламські країни, зокрема, у Туреччину та країни Африки. Також курятина продаватиметься в Україні, зокрема у фірмовому магазині, який планують відкрити неподалік майбутнього виробництва. На халяльній курятині буде відповідна наліпка «халяль», а під якою торговою маркою вона продаватиметься ще не відомо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають