9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

На Львівщині відкриють завод з переробки козячого молока

blankНа Львівщині у Стрийському районі фермерське господарство «Фаворит КІМ» та компанія «Добра корівка» завершили реконструкцію діючого корівника в с. Фалиш на 300 голів, а також будівництво нової козячої ферми у с. Угерсько на тисячу голів. У цьому ж селі збираються відкрити молокопереробний завод компанії «Добра корівка».

Представник групи компаній Юрій Швидченко повідомив, що у грудні 2015 року було імпортовано стадо племінних кіз альпійської породи із Франції із 365 голів. Передає Агравері, з посиланням на Zaxid.net.

Наразі активно ведеться племінна справа та ретельний догляд за тваринами. У кожну ферму завезені комунікації, підключені автоматичні поїлки з теплою водою, та все необхідне для комфортного життя. Спеціалісти ферми постійно працюють над розробкою раціону тварин, та співпрацюють в цих питаннях з колегами із Франції.

Цього року на господарстві ми отримали перше “поповнення”, а саме приплід від нашого стада. Це вже наші нові “українські французи”. Козенят випоюємо молоком та переводимо в окремі ферми для подальшого росту, – зазначив він Швидченко

Тим часом директор компанії «Добра корівка» Олег Іваник повідомив, що будівництво сучасного молокопереробного заводу планується із використанням новітніх технологій та з дотриманням усіх норм відповідно до системи контролю за якістю харчової продукції (HASP), яка діє в Європейському Союзі.

Це, без перебільшень, буде перший європейський молокопереробний сирзавод в Україні. Уже є підписані контракти щодо закупівлі сучасного голландського обладнання, що є важливим для отримання високоякісного продукту. На сьогодні, ми залучаємо найкращих технологів та спеціалістів із Нідерландів та Франції у освоєнні майстерності сироваріння. Всі отримані навички практикуємо та реалізуємо на міні-сироварні. Вже маємо перші “смачні” результати. На даному етапі, готуємо повний пакет документів, для початку будівництва, ― зазначив він.

Голова фермерського господарства та співзасновник групи компаній Назар Кміть повідомив, що основна ідея бізнесу ― виготовлення якісного, екологічного продукту з власної сировини.

Плануємо виготовляти широкий спектр продукції, починаючи від молодих сирів, таких як фета, моцарела, адигейський, та завершуючи сиром пармезан, голандський, гауда та інші. Також цікавим є для нас виготовлення йогуртів, морозива з козячого молока, дитячого харчування, і технічні можливості купленого обладнання та проект заводу це передбачають, ― сказав Кміть.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають