9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На Львівщини об’єднана громада вирішила почати будівництво молокозаводу

Заболотцівський Сільськогосподарський обслуговчий кооператив (СОК) “Покрова” 25 листопада на загальної зустрічі вирішили почати будівництво Молокозаводу. Проінвестували кошти в будівництво молокопереробного заводу Socodevi Embassy of Canada in Ukraine, Кооперативне Об’єднання «Рівноправність», до складу якого належить СОК «Покрова».

«Ми прийняли стратегічно важливе рішення, до якого готувалися не один рік. Для діяльності нашого кооперативу відкриваються нові можливості, які позитивно позначаться на добробуті наших людей», – прокоментувала голова Заболотцівської громади Марія Дискант.

Повідомляє Національний промисловий портал.

На зустрічі були обрані відповідальні співробітники та всі члени громади проінформовано про підготовчі дії будівництва.
Проект “Розвиток молочних кооперативів та сімейних молочних ферм Бродівського району” від Державного фонду регіонального розвитку надав можливість придбати молоковоз, також було створено комунальне підприємство Заболотцівської сільської ради “Заболотцівський господар”.

Звертаємо увагу, що саме проект із покращення пасовищ за підтримки канадського агентства з міжнародного розвитку СІДА у 2008 році став відправним пунктом активного розвитку громади та кооперації. Десять громад, які беруть участь у проекті, створюють фермерські господарства та збирають молоко.
Заболотцівська об’єднана громада була створена у 2015 році, одразу після запровадження реформ з децентралізації влади.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають