9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На Луганщині місцевий бізнесмен виробляє еко-чіпси

Мешканець села Булавинка Луганської області Андрій Жуков у своєму селі заснував унікальне виробництво еко-чіпсів, які не шкодять здоров’ю. Відпочатку бізнесмен планував виготовляти корисний продукт лише для власного споживання, та згодом його еко-чіпси набули популярності.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Бізнес Схід».

Після того, як Андрій отрмав схвальні відгуки від поціновувачів своєї продукції, чоловік зрозумів, що це може перерости в бізнес. Свої перші смаколики Андрій готував з яблук, слив, інших фруктів, а згодом й овочів.

Спочатку це їли мої діти, згодом стали пригощати інших. Нашим друзям, знайомим дуже сподобалося це. Ми побачили, що на ринку це можна продати. Так я подав першу заявку і отримав грант — невелику сушильну машину, — розповів Андрій Жуков

Сьогодні, підприємець шукає шляхи експорту своєї продукції та веде переговори з покупцем із стран Балтії. Перша пробна партія вже була надіслана йому. Одним з варіантів розширення бізнесу, підпрємець бачить створення кооперативів у своєму селі. За словами, чоловіка зараз вже є сім’ї які готові підтримати його ініціативу та приєднатися до справи. Крім еко-чіпсів фермер також вирощує малину та різноманітні овочі.

Ми вже плануємо, що кожна родина садитиме навесні, аби виростити різні овочі на своїх ділянках. Це не просто продати помідори, потрібно їх переробити. Це інший рівень відповідальності – виростити і здати на переробку красивий і якісний товар, — поділився підприємець.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають