9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

На КЕМЗ розробили обладнання для підготовки баштанних

blankАТ «Каховський Експериментальний Механічний Завод» в 2017 році виводить на ринок нову лінійку обладнання власного виробництва, для передпродажної підготовки баштанних культур (кавуна, дині, гарбуза).

У комплект лінії будуть входити машини і механізми які в автоматичному і змішаному режимах будуть виконувати процеси приймання кавуна / дині / гарбуза з борта машини, процеси мийки, підсушування після миття, сортування (калібрування) за розміром і фасування кожного окремого плода в картонну (індивідуальну) упаковку або в контейнера вантажопідйомністю до 300 кг. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

За продуктивністю технологічна лінія розраховується в діапазоні від трьох до семи тонн на годину, середнє споживання електроенергії передбачається не більше 15 кВт на годину, витрата води не більше 4 м³ на годину.

На даний момент на підприємстві тривають проектні роботи, перші випробування нової техніки заплановані на червень 2017 року.

Даному напрямку присвоєна заводське маркування V-SM, конфігурацію лінії передбачається адаптувати під умови кожного конкретного виробничої дільниці.

Останні новини:

Зараз читають