9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

На Івано-Франківщині збудують унікальний завод з глибокої переробки кукурудзи

У Городенківській громаді Івано-Франківської області на території колишнього цукрового заводу планують створити індустріальний парк з глибокої переробки кукурудзи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АПК-Інформ.

У громаді зазначається, що будівництвом займеться компанія U PARKS CEO IMC, з якою міський голова Богдан Кобилянський вже підписав відповідний меморандум.

Як уточнив директор U PARKS CEO IMC Валерій Кирилко, на базі старого цукрового заводу планується створити CORN Cluster з глибокої переробки кукурудзи на 25 складових. Цей завод буде першим у своєму роді в Україні та одним із 3 найпросунутіших у Європі.

За його словами, планується забудувати до 110 тис. м2 промисловими та іншими об’єктами. В саме будівництво буде інвестовано близько $65 млн, ще близько $86 млн – в сучасне обладнання. Очікується, що виробництво буде запущено за 3-5 років.

Валерій Кирилко відзначив дуже вигідне місце розташування майбутнього індустріального парку, адже поруч вже є залізнична гілка, необхідні комунікації та готові елеваторні потужності для зберігання зерна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають