9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

На Хмельниччині відкриють першу в Україні роботизовану сировинну лабораторію

На Шепетівському цукровому заводі A’SPIK GROUP, що у Хмельницькій області створять першу в Україні роботизовану сировинну лабораторію для визначення якості цукрового буряку. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPolit

Відкриття такої лабораторії дозволить компанії крокувати у ногу з прогресом, адже продуктивність робота дозволить запровадити всебічний контроль за якістю сировини, а від цього значно залежить робота підприємства.

За словами головного інженера Шепетівського цукрового комбінату Романа Ковальчука, на старому обладнанні могли робити лише 40 проб на добу, завдяки ж автоматизації продуктивність зросте у понад 10 разів.

Також нові технології дозволять скласти розширену хімічну карту цукрових буряків. Це надасть можливість точно визначити вміст ГМО у цукрових буряках та здійснювати оперативніший та якісніший контроль за станом сировини і посівів на полях.

У перспективі будівництво інноваційного комплексу для досліджень цукрових буряків заощадить кошти для A’SPIK GROUP. Завдяки відкриттю комплексу компанія відмовиться від оренди земельних наділів поза територією підприємства для кагатних полів та старої сировинної лабораторії, оскільки у новому сезоні цукроваріння всі ці об’єкти розташовуватимуться лише на теренах комбінату.Постачальником і розробником роботизованого обладнання стане польська компанія Wikpol.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають