9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

На Хмельниччині відкрили новозбудований зерновий елеватор компанії «Vitagro»

На Чемеровеччині в урочистій обстановці відбулося відкриття зернового елеватора.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-слуюбу Хмельницької ОДА.

Святкову подію відвідали голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, керівництво району, голова Закупненської селищної ради Валентин Боб, генеральний директором групи компаній «Vitagro» Петро Лабазюк, почесний Президент групи компаній «Vitagro» Сергій Лабазюк, директор місцевого відділку Анатолій Степчук, партнери компанії.

Виступаючи перед присутніми, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук зазначив, що ПП «Аграрна компанія – 2004» демонструє одні з найбільш динамічних темпів розвитку на вітчизняному сільськогосподарському ринку. Підприємство впевнено тримає лідерські позиції майже у всіх напрямках.

Відкриття потужного елеватора – це інвестиції не лише у аграрну галузь, це – інвестиції в село, бо мова йде про покращення сільськогосподарського сектору, нові робочі місця для місцевих мешканців, надходження до бюджету, розвиток підвідомчої території, – підкреслив Олександр Олександрович.

В свою чергу, голова обласної ради Михайло Загородний додав, що  питання, пов’язане із розвитком сільського господарства завжди буде пріоритетним для аграріїв Хмельницької області.

Генеральний директор групи компаній «Vitagro» Петро Лабазюк розповів про успіхи і плани підприємства, а також нагородив партнерів та кращих працівників компанії відзнаками.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають