9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

На Херсонщині за підпримки ЄС розвиватимуть агрокластери

Експерти Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» заручилися підтримкою Представництва ЄС в Україні в рамках ініціативи «Team Europe» та проведуть за участі міжнародних та українських експертів Круглий Стіл на тему «Розвиток кластерних ініціатив в аграрному секторі Херсонщини як важіль економічного розвитку регіону в процесі Євроінтеграції» під час «АГРОПОРТ-2018» в Херсоні.

Про це повідомила міжнародний консультант з трейдингу органічною продукцією Марія Махновець. Передає прес-служба агенції ОфОнОф. Передає SuperAgronom.com.

Враховуючи той факт, що Херсонщина є лідером з експорту органічної продукції в Україні, а в вашому регіоні знаходиться важливий експерт з органічного трейдингу — Марія Махновець, то органіка — це привід щоб зібратися саме в Херсоні для обговорення найактуальніших питань розвитку даного напрямку, — зазначив керівник проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.

Він додав, що в Херсоні доречно було б розглянути такі питання як розвиток логістики, зелена енергетика, зрошення, органічне землеробство й маркетинг органіки, тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають