9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

На Херсонщині розвиватимуть крафтове виробництво

Представники департаменту агропромислового розвитку та департаменту культури, курортів і туризму Херсонської ОДА обговорили напрямки співпраці щодо розвитку агротуризму в області. За їх висновками у Херсонській області існують передумови для започаткування індивідуального виробництва харчових продуктів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Урядовий Кур’єр».

Крафтове виробництво, це не масовий товар, створений на великих потужностях, а невеликі підприємства у конкретній місцевості. Це може бути виробництво сирів, вина, варення, пива, чаю чи солодощів. Розвиток цього напряму може бути перспективним, адже Херсонщина є одночасно і аграрним, і туристичним регіоном, де існує попит та сировинна база для виробництва подібних товарів.

Під час засідання обговорювали створення агротуристичної карти області. На карту нанесуть існуючі агропромислові об’єкти, які можуть зацікавити туристів, а також здійснюватиметься пошук агропідприємств вздовж туристичних маршрутів, які бажають створити об’єкт крафтового виробництва.

Особистим селянським господарствам надаватиметься допомога у придбанні необхідного обладнання для запуску крафтового виробництва. На даний момент мова йде про одне господарство в кожному районі. Також буде забезпечено консультаційну підтримку та супровід агровиробників.

Останні новини:

Зараз читають