9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На Херсонщині незабаром може з’явитися верміферма

На Херсонщині ведуться переговори з потенційними інвесторами про створення верміферми.

Про це заявив директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександр Поливода на своїй сторінці в Facebook, передає AgroPortal.

Він зазначив, що черв’яки переробляють відходи життєдіяльності тварин або органічні залишки в екологічно чисте добриво біогумус (вермикомпост), і дають червячную масу, яка є основою для цінного високобілкового і екологічного корми для тварин.

За кордоном цей напрям агровиробництва розробляється досить давно, а у нас це поки інновація. Однак приклади успішно працюючих верміферм вже є в деяких регіонах України, – додав Поливода.

За його словами, сировини для такого виробництва в Херсонській області достатньо: тваринницькі ферми на території Херсонщини виробляють тисячі тонн посліду.

Зовсім інша справа – біогумус, який є екологічно безпечним, ефективним і, головне, органічним добривом. Воно буде затребуване в області органічного виробництва, яке активно розвивається зараз на Херсонщині. Крім того, біогумус є експортним товаром – його охоче купують країни Азії та Африки, – додав Поливода.

На його думку, створення верміферми – проект, який може бути реалізований як у великих промислових масштабах, так і в рамках малого виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають