9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

На Херсонщині наступного року створять 17 сімейних молочних ферм

У 2018 році Херсонська область планує збільшити виробництва тваринницької продукції.

Зокрема, за рахунок збільшення поголів’я птиці на 10% (440,3 тис. голів) птахогосподарством «Червоний прапор», а також впровадження інвестиційного проекту на реконструкцію приміщення на 1,2 тис. голів свиней товариством «Воронцовське». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

Про це розповів директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації  Олександр Паливода.

Він зазначив, що наступного року в рамках державної програми підтримки тваринництва виділяється 2 млрд грн на будівництво й реконструкцію тваринницьких комплексів, а також 300 млн грн – на покращення поголів’я у м’ясному, молочному скотарстві та свинарстві.

Департамент агропромислового розвитку опрацював і підготовив 64 об’єкти, вільних під забудову чи реконструкцію, для створення тваринницьких приміщень загальною площею 5,07 тис. га.

Крім цього, спільно з переробним підприємством «Данон» та проектами міжнародної грантової допомоги розробляється програма створення мережі молочних сімейних ферм та кооперативів.

Наступного року, за словами Олександра Паливоди, на Херсонщині планується створити 17 сімейних молочних ферм, у тому числі з залученням коштів з обласного бюджету.

Останні новини:

Зараз читають