9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

На Харківщині збільшать поголів’я свиней та великої рогатої худоби

blankПерший заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер дав доручення головам РДА області взяти на контроль питання щодо недопущення зменшення поголів’я свиней та великої рогатої худоби.

Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Я ще раз звертаю увагу керівництва Департаменту АПК на те, що всі питання, які пов’язані з тваринництвом, повинні бути на контролі. Також чекаю від голів РДА на план заходів стосовно збільшення поголів’я великої рогатої худоби по відповідних районах. Прошу керівників районів звернути на це увагу, ― зазначив Беккер.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин Ірина Коновалова зазначила, що за 2 місяці поточного року на аграрних підприємствах на 5,8% збільшились обсяги реалізації на забій великої рогатої худоби, на 2,2% ― виробництво яєць.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року шляхом підвищення продуктивності дійного стада сільгосппідприємства області на 1,8% збільшили обсяги виробництва молока. За 2 місяці поточного року надій молока на одну корову збільшився на 3,7% у порівнянні з відповідним періодом минулого року, ― сказала Коновалова.

Також в окремих районах регіону збільшено поголів’я великої рогатої худоби. Це Чугуївський, Нововодолазький, Первомайський, Вовчанський та Близнюківський райони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають