9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

На Харківщині завершується будівництво олійноекстракційного заводу

Група компаній «Агроліга» практично завершила будівництво олійноекстракційного заводу в смт Нова Водолага Харківської області.

Його запуск запланований на перший квартал поточного року, повідомили в компанії. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

Спочатку відкриття заводу планувався в кінці 2017 року, однак терміни довелося змістити через проблеми з отриманням та затвердженням технічної і дозвільної документації.

Нагадаємо, що на новому олійноекстракційному заводі «Агроліги» буде передбачена можливість зміни обсягів переробки сировини в діапазоні від 100 тис. до 180 тис. тонн на рік без додаткового інвестування в обладнання.

За умови залучення незначних інвестицій потужність може бути збільшена до 280 тис. тонн на рік.

Також на підприємстві буде можливість переналаштувати обладнання під видобуток соєвої і ріпакової олії без додаткових інвестицій в обладнання.

Крім цього, буде запущена сучасна лінія екстракції, що дозволить збільшити вихід олії на 10% порівняно з пресовою технологією видобутку олії.

На виході замість макухи компанія отримуватиме соняшниковий шрот з вмістом протеїну 38% і залишкової олійністю, що не перевищує 0,5-1%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають