9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

На Харківщині агрофірма «Подолівська» буде вирощувати шотландську породу корів абердин-ангуси

Міністерство аграрної політики та продовольства України надіслало офіційний документ, який свідчить, що відтепер худоба, яку вирощують в агрофірмі «Подолівська», потрапила до племінного тваринницького банку країни.

Наразі поголів’я, яке вирощує агрофірма, налічує 431 тварину, з них 81 племінних биків. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інфоіндустрію.

Племінне свідоцтво від Міністерства дозволить нам реалізовувати вирощених у нас абердин-ангусів за більш високою ціною. Вже зараз інтерес до наших племінних биків проявили представники тваринницької галузі з інших областей України, — коментує досягнення агрофірми Ігор Макаревич, генеральний директор агрофірми «Подолівська».

Після отримання свідоцтва у «Подолівської»  з’явилися амбітні плани – збільшити поголів’я. За словами Джона Шморгуна, президента агрокомпанії AgroGeneration, розвиток м’ясного бізнесу має великі перспективи.

Для довідки: м’ясо породи Ангус вважається найкращим для приготування стейків. Цінним вважається сертифіковане USDA (Міністерством сільського господарства США) м’яco «Certified Angus Beef». М’ясо відрізняється високою мармуровістю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають