9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

На Дніпропетровщині збудують новий потужний елеватор на 16,7 тисяч тонн

blank26 червня у Дніпропетровській облдержадміністрації пройшов бріфінг, на якому презентували інвестиційний проект – будівництво елеватора. Радник голови ДніпроОДА Юрій Голик повідомив що цей комплекс буде приймати, зберігати та відвантажувати сілськогосподарську продукцію на річковий термінал. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. Повідомляє Національний промисловий портал.

“Він буде знаходитись у Синельниковому районі. Тому що це рідний район інвестора. Це допоможе зекономити на логістиці. Що стосується самого комплексу, він може зберігати до 16750 тон зерна. Інвестиції цього проекту складають 3 175 000$. Комплекс готов приймати до 20 машин щодня, і планують працевлаштувати 25-30 робітників. При споруді комплексу буде також розвиватися благоустрій району. Буде встановлений дитячий майданчик та зона відпочинку для дорослих. Також планується будівництво магазину з продажу змішаних товарів”, – зазначив інвестор-забудовник Володимир Рой.

План будівництва комплексу буде проходити у 3 етапи:

1. IV квартал 2017 року – підготовка фундаменту під комплекс;

2. I квартал 2018 року – будівництво комплексу;

3. II квартал 2018 року – введення комплексу в експлуатацію.

Поки що в Україні немає жодного господарства, яке могло би зробити експорт зернової продукції. Саме після будівництва сучасного елеватора, така переспектива стане пожливою, вважають чиновники в ДніпроОДА.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають