9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

На демоділянках компанії «Агропродсервіс» засіяли 145 гібридів кукурудзи

blankКомпанія «Агропродсервіс», готуючись до чергового третього “Західноукраїнського  чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи”, приступила до посіву даної культури на демоділянках.

Загалом 15 фірм надали своє насіння для посіву 145 гібридів кукурудзи. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії «Агропродсервіс».

«Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи» — це неординарна зустріч на полях компанії «Агропродсервіс». Представники компанії вже багато років співпрацюють з різними постачальниками та виробниками насіння кукурудзи, постійно засівають демонстраційні посіви та слідкують за їх результатами.

Ми ставимо собі за ціль висівати найкраще насіння, найсучасніші гібриди, які дають максимальний результат. Щоб слідкувати за їх показниками та виявляти, який із них себе проявляє краще, ми щороку сіємо демо-ділянки. Але якщо людина фізично не присутня в полі під час збору врожаю на такій ділянці, то не завжди виникає довіра до озвученого результату, тому, разом з представниками насіннєвих компаній, ми вже третій рік поспіль засіваємо культури кукурудзита показуємо результат усім, хто в цьому зацікавлений, — говорить директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

Нагадаємо, що минулорічний чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи відбувся 18 жовтня 2016 року, де кращим став гібрид «Паролі» фірми Євраліс.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають