9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

На Черкащині запустили завод з виробництва багатокомпонентних твердих гранульованих мінеральних добрив

Агрохімічна компанія Grossdorf відкрила виробництво багатокомпонентних твердих гранульованих мінеральних добрив загальною потужністю 35-50 тис. тонн на рік в с.Хацкі (Черкаська обл.).

Про це повідомив комерційний директор компанії Grossdorf Сергій Рубан під час офіційного відкриття виробництва, передає Інтерфакс-Україна.

У планах компанії – нарощувати потужності виробництва до 100-150 тис. тонн на рік, – сказав він.

Grossdorf намір виробляти добрива на новому виробництві методом компактірованія: певні компоненти під високим тиском стискаються до утворення єдиної гранули.

Як відзначають в компанії, в порівнянні з іншими методами освіти гранули компактор дозволяє оперативно змінювати компонентний склад і випускати продукти з будь-якою кількістю компонентів.

Компанія бачить перспективу в ніші адаптивних добрив. Ми виробляємо максимально індивідуалізований продукт, спеціально під запити і потреби клієнтів, згідно їх формулами, додаючи необхідні компоненти, – зазначив комерційний директор.

За даними компанії, її частка на ринку КАС в Україні в 2017 році склала 15%. Після відкриття нового виробництва планується зайняти таку ж частку і в сегменті гранульованих продуктів. Більшу частину вироблених компанією добрив аграрії замовляють під свої потреби відповідно до власних формулами.

Припускаємо, що вже через два-три роки будемо мати повний цикл виробництва обладнання, щоб розширювати власне виробництво компактірованних добрив. Grossdorf щорічно вкладає EUR200-300 тис. В R & D. Завдяки цьому стандартизованих деталей по виробництву рідких добрив практично не залишилося. Більшість технологічних ланцюжків оптимізовано і вдосконалено, – вказав С.Рубан.

У компанії повідомили, що загальні інвестиції оцінюються в 150 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають