На Арабатській стрілці відкриють равликову ферму

4785
 • За статистикою 2016 року, українські фермери експортували в 7 разів більше равликів, ніж звичного нашому сільському господарству свинячого сала.

  Причому обсяги стабільно нарощуються. У 2013 році українські виробники експортували 3 тонни молюсків, в 2014 – 58, в 2015 – 260, а в 2016-році-близько 400 тонн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «Вести Геническа».

  Нова равликову ферма за соціальним проектом Асоціації «Равлик України» в 2018 році з’явиться на Арабатській стрілці, фахівцями асоціації та інвесторами сьогодні розглядається с. Щасливцеве, за допомогою Щасливцевська сільського голови.

  Праця на равликойві фермі виключно ручна, а це і створення робочих місць і новий для Генічеського району гастрономічний туризм.

  Соціальна складова проекту – безкоштовне навчання вимушено-переміщених осіб для всієї Херсонської області улітководству, надання «стартового» маточного стада для створення власної улиточной ферми і організації сімейного бізнесу і збут готової продукції.

  Херсонська область сьогодні ділить друге місце з розміщення ВПЛ постраждалих від військових дій і окупації.

  Проект асоціації націлений на зниження бідності і розвиток сільської місцевості, пряму допомогу Вимушено-переміщеним особам, створення нових продуктів харчування, розвитку геліцекультури в Україні, зниження збору равлики в дикій природі, збільшення експорту української сільгосппродукції, розвитку сімейного фермерства, створення нових робочих місць.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here