9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Monsanto купує завод з виробництва насіння в Житомирській області

Компанія ТОВ “Монсанто насіння” може отримати контроль над активами входить в компанію “Ерідон” приватного сільськогосподарського підприємства “Україна” в Житомирській області, яке займається переробкою насіння кукурудзи.

Згідно з повідомленням Антимонопольного комітету України (АМКУ) в п’ятницю, концентрація може бути здійснена протягом 24 місяців, передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна .

Згідно з даними держреєстру юросіб, ПСП “Україна” належить генеральному директору “Ерідон” Сергію Кролевця. Виручка підприємства в 2015 році зросла в 2,1 рази – до 102,22 млн грн, а чистий прибуток – на 71,2%, до 31,68 млн грн.

У липні 2009 року “Ерідон” відкрив в ПСП “Україна” в с.Почуйкі насіннєвий завод, оснащеного устаткуванням німецької компанії Petkus, потужністю 10 тонн на годину і ємністю на 6 тис. Тонн одночасного зберігання насіннєвого матеріалу в силосах.

“Придбання заводу стане логічним продовженням інвестицій компанії” Монсанто “в розширення програми виробництва насіння кукурудзи традиційної селекції під брендом” Декалб “в Україні. Придбання буде завершено після закінчення будівництва”, – повідомили в прес-службі компанії.

“Монсанто” планує виробляти на новому заводі насіння для українського ринку, а в майбутньому – для експорту на ринки інших країн. Зараз близько 50% насіння кукурудзи “Декалб” для українського ринку компанія виробляє в країні.

“Монсанто” почала виробництво насіння кукурудзи в Україні у співпраці з українськими партнерами з 2008 року. Компанія планує продовжувати співпрацю з українськими насіннєвими заводами, розташованими в інших областях України, і надалі здійснювати інвестиції (загальним розміром в $ 140 млн – включаючи витрати на придбання заводу – на середньострокову перспективу) для розширення програми виробництва насіння в Україні.

“Ерідон” – найбільша компанія на українському ринку дистрибуції засобів захисту рослин, насіння польових культур, основних добрив і добрив для позакореневого підживлення. Має представництва у всіх регіонах України і 22 власних складських приміщення загальною площею 73 тис. Кв. м, п’ять виробничих підприємств загальною площею понад 30 тис. га, власну роботизовану молочну ферму на 500 голів.

Підприємство “Монсанто насіння” зі статутним капіталом 3,34 млрд грн, згідно держреєстру, створено в 2014 році і належить ТОВ “Монсанто Холдинг Україна”. У 2015 році виручка у компанії була відсутня, однак на її балансі значилося незавершене будівництво на 605,5 млн грн.

Компанія Monsanto заснована в 1901 році. Штаб-квартира розташована в Сент-Луїсі в США. У 404 підрозділах компанії в 66 країнах світу працює більше 20 тис. Співробітників. У 1991 році Monsanto стала першою іноземною компанією, яка підписала контракт на поставку засобів захисту рослин в Україні. У 1992 році був відкритий її київський офіс.

“Монсанто Україна” виробляє та імпортує насіння кукурудзи, ріпаку та овочів тільки традиційної селекції. Насіння кукурудзи та ріпаку “Монсанто” представлені в Україні брендом “Декалб”, насіння овочів – брендами “Семініс” і “Де Ройтер”, засоби захисту рослин – брендами “Раундап”, “Харнес”, “Монітор”, “Гвардіана Тетра” і “Актімум”.

Останні новини:

Зараз читають