9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Молдавський зернотрейдер будує новий склад у порту Рені

 • Портовий оператор ТОВ “Агро-Рені” почав будівництво нового підлогового складу для зберігання зернових і продовольчих культур в морському порту Рені.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Загальна місткість складу складе 7 тисяч тонн. Це дозволить оператору збільшити потужності одноразового зберігання до 30 тис. тонн.

  Будівництво ведеться в рамках реалізації інвестиційного проєкту ТОВ “Агро-Рені” “Будівництво перевантажувального комплексу зернових та тарно-штучних вантажів”.

  Раніше компанія побудувала в порту Рені склад підлогового зберігання для зернових і продовольчих культур загальною місткістю 8 тис. тонн.

  ТОВ “Агро-Рені” – компанія SRL “Rusagro-Prim” є найбільшим зернотрейдером в Молдові. Молдавське зерно через порт Рені йде в Туреччину, Італію, Грецію, Єгипет та інші країни.

  Портовий оператор ТОВ “Агро-Рені” є суб’єктом СЕЗ “Рені”. Компанія здійснює свою виробничу діяльність на території морського порту Рені з 2014 року. Основним видом діяльності компанії є агентування, експедування, перевалка зернових та олійних культур.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  В Україні почали розробляти документацію для ОТРК на чеському шасі Tatra

  В Україні працюють над технічною документацією по переведенню перспективного оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) на колісне шасі Tatra.

  НАН України проводить випробування супутника “Січ-2-30” на замовлення КБ “Південне”

  Український космічний апарат «Січ-2-30» проходить комплекс випробувань в установах Національної академії наук України.Передає Національний...

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу...

  Термінал Ніка-Тера хоче увійти в межі порту Ольвія для підвищення ефективності роботи

  ТОВ "Морський спеціалізований порт Ніка-Тера" подало заявку на включення кордонів території компанії в межі території спеціалізованого морського...