9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Миронівський хлібопродукт” запустить підприємство з переробки м’яса птиці в Словаччині

blank
Фото: Миронівський хлібопродукт

Один з найбільших виробників м’яса птиці компанія “Миронівський хлібопродукт” (МХП, Київ) має намір запустити підприємство з переробки м’яса птиці в Словаччині в 2017 році.

Про це Українським Новинам повідомила фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна.

Вона зазначила, що підприємство в Нідераланди на даний момент працює на максимальній потужності – 1,5 тис. тонн на місяць.

Ми готуємося до відкриття подібного проекту в Словаччині в цьому році, – сказала фінансовий директор компанії.

Запланований обсяг інвестицій і потужності цього підприємства поки не розголошуються, але Капелюшна зазначила, що це буде підприємство, аналогічне за цими показниками того, що працює в Нідерландах.

Відзначимо, в 2016 році “Миронівський хлібопродукт” запустила завод по переробці м’яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект склали 3,5 млн доларів.

2016 рік компанія “Миронівський хлібопродукт” закінчила з чистим прибутком 69 млн доларів, в той час як в 2015 році компанія отримала збиток 113 млн доларів.

МХП збільшила продажі м’яса птиці в минулому році на 7,2%, або на 38,45 тис. тонн до 575,74 тис. тонн в порівнянні з 2015 роком.

ПАТ “Миронівський хлібопродукт” – вертикально інтегрований комплекс підприємств з виробництва курятини, інкубаційних яєць, кормів, займається рослинництвом, випускає куряче м’ясо під назвою “Наша ряба”.

Останні новини:

Зараз читають