9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Миронівський хлібопродукт вирощуватиме органічне зерно для експорту в ЄС

Один із найбільших виробників м’яса птиці компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП) планує вирощувати органічне зерно для поставок у країни ЄС.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Зі слів засновника компанії Юрія Косюка, у перспективі частка органіки в загальному виробництві сільгосппродукції в країні може становити 5-15%.

Я з досить великим скепсисом ставився до цього напряму. Але дедалі частіше ми з партнерами розмовляємо про це. Я не думаю, що органіки буде дуже багато — максимум 5-15% виробництва, — вважає Косюк.

Відповідаючи на запитання про те, чи збирається МХП випускати органічну продукцію, він зазначив, що планується почати розвивати цей напрямок.

Почнемо трошки розвивати. Це буде органічне зерно. Але тільки для європейського ринку, тому що наш споживач поки не розуміє й не готовий множити звичайну ціну на шість. А саме стільки в Європі коштують органічні продукти, — сказав Косюк.

При цьому в сегменті органічного м’яса птиці МХП поки не бачить перспектив.

Це дуже нішево. Ринок маленький навіть у Європі, — додав засновник компанії.

На його думку, одна з тенденцій українського АПК у близькій перспективі — поглиблення переробки.

У країні досить велика кількість недорогої сировини, але дорога логістика, що не стане дешевше. Це підштовхне людей іти в більше глибоку переробку й створення продуктів з доданою вартістю, — вважає Косюк.

Останні новини:

Зараз читають