9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

«Лозовські машини» виходять на ринок країн Балтії

«blankЛозовські машини» продемонстрували свою техніку на Дні поля в Латвії.

Спільно з латвійським дилером «Лозовські машини» презентували відвідувачам дискову борону «Дукат-5», яка показала відмінні результати під час демопоказа- інтенсивне перемішування ґрунту і рослинної маси на високих швидкостях без забивання.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Аграрії гідно оцінили роботу дискової борони «Дукат-5», яка залишила прекрасний грунтовий фон для подальших посівних робіт. За підсумками багато фермерів висловили бажання придбати дискатори і іншу енергоефективну грунтообробну техніку «Лозовських машин», – розповідає начальник відділу продажів Марина Каменєва.

blankВона додає, що День поля в Латвії – масштабний захід, який відвідують представники не тільки латвійських фермерських господарств, а й аграрії з сусідніх держав – Литви і Естонії.

За підсумками заходу в даних регіонах спостерігається збільшення попиту на наші агрегати. А для того, щоб організувати ефективну реалізацію наших агрегатів прибалтійським фермерам, ми налагоджуємо співпрацю з дилерами Естонії і Литви, – зазначає Марина Каменєва.

Крім цього, «Лозовські машини» взяли участь у Дні поля Польщі, який проходив відразу ж після латвійського – 27-28 травня.

Участь «Лозовських машин»в Днях поля дозволяє розширити клієнтську базу, так як аграрії бачать продуктивну і енергоефективну роботу нашої техніки безпосередньо в полі, переконуються в високій якості обробки грунту і віддають перевагу нашим агрегатів, – резюмує Марина Каменєва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають