9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

“Лозівські машини” в 2017р планують наростити обсяг продажів на 50%

 • Лозівські машини (бренд грунтообробної сільгосптехніки, що випускається підприємствами індустріальної групи «УПЕК», Харківська обл.), У 2017 році планує збільшити продажі на 50% в порівнянні з 2016 роком, коли вони перевищили 250 млн грн, повідомив віце президент з маркетингу УПЕК Роман Гіршфельд.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Як повідомлялося, в 2016 році група наростила продажі на 80% до попереднього року, пов’язуючи такий показник з успішною стратегією просування продукції «Лозовських машин».

  У кількісному вираженні ми завершили 2016 рік продажем 1 тис. Сільгоспмашин. У поточному році плануємо збільшити цей показник вдвічі, – сказав Р.Гіршфельд агентству «Інтерфакс-Україна», додавши, що лідерами продажів минулого року стали зубопружінние борони «Ліра» і дискові борони «Дукат».

  Він зазначив, що в 2016 році кількість ключових дилерів бренду в Україні, країнах СНД і Європі збільшилася вдвічі – до 42 компаній.

  В минулому році ми почали поставки сільгоспмашин через дилерську мережу в Латвію, Естонію, Угорщину, Румунію, Узбекистан. Продовжуємо співпрацю з рядом інших країн Балтії та Європи – Польщею, Литвою, Болгарією та ін. В поточному році плануємо розширити мережу як мінімум удвічі, і в кожній країні СНД і Східної Європи мати по одному-двом ключовим опорним дилерам, – повідомив топ менеджер групи.

  У числі заходів, які стимулюють продажі «Лозовський машин», Р.Гіршфельд також відзначив участь в різних виставках, на яких, в тому числі, представляються новинки.

  У 2016 році ми взяли участь більш ніж в 40 виставках, Днях поля в Україні, країнах СНД і Європи. І в цьому році плануємо участь більш ніж в 100 заходах, в тому числі проведення власного Дня поля, і участь в найбільшій сільськогосподарській виставці в Німеччині – «Агрітехніка-2017», – повідомляє Р. Гіршфельд.

  Крім того, зростання продажів сприяє розширення асортиментного ряду продукції. Зокрема, на виставці «Зернові технології 2017», що пройшла 15-17 лютого в Києві, «Лозівські машини» представили дискову борону-лущильник «Дукат-6» шириною захвату в 6,25 м, яка агрегатується з тракторами від 170 л. с. і на 25% ефективніше дискатори «Дукат-5».

  Представлена ​​також зубовая борона «Ліра ХL», що дозволяє проводити п’ять операцій за один прохід і маюча регульований рівень атаки зубів. У числі конкурентних переваг зубових борін «Лозовських машин» – втричі збільшений ресурс зубів.

  На думку Р.Гіршфельда, зростання продажів сільгоспмашин сприятиме і рішення уряду України компенсувати 15% вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва українським аграріям, на що у 2017 році виділено 550 млн грн, а на наступний рік заплановано 1 млрд грн.

  Як повідомлялося, запропонована підтримка в 15% буде діяти в 2017 році при придбанні сільгосптехніки вітчизняних виробників, що мають рівень локалізації в Україні не менше 35%, в 2018-му – 45%, в 2019-м – 55%, в 2020-м – 60%.

  Рівень локалізації «Лозовських машин» сьогодні – близько 80%. Ми в УПЕК виробляємо більшість комплектуючих для сільгосптехніки – стійки, підшипникові вузли, металоконструкції. Високий ступінь локалізації дуже важливий ще й тому, що за кожним працюючим безпосередньо у виробництві сільгоспагрегатів стоять ще п’ять- шість чоловік в різних галузях промисловості , – цитують в УПЕК почесного президента ІГ Анатолія Гіршфельда.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Українські фізики спільно з іноземними колегами експериментально досліджують явище надпровідності

  Науковці Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України разом з українськими, німецькими й ізраїльськими колегами експериментально...

  Влітку Windrose запускає регулярні авіарейси з Києва в Кривий Ріг

  Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні авіарейси в три міста: Київ - Ужгород - Київ, Київ -...

  В Ізмаїлі реалізовують проєкт відновлення регулярного пасажирського сполучення по Дунаю з румунською Тулчею

  Виконком міської ради Ізмаїла на цьому тижні підписав грантовий контракт за проєктом "CBConnect-Trans - розвиток інтермодального транскордонного...

  “Моторс Січ” розпочала виконувати регулярні рейси зі столиці до Чернівців

  Аеропорт Чернівці 12 квітня прийняв перший регулярний рейс після перерви у роботі летовища довжиною в один рік.