9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

“Лозівські машини” в 2017р планують наростити обсяг продажів на 50%

blankЛозівські машини (бренд грунтообробної сільгосптехніки, що випускається підприємствами індустріальної групи «УПЕК», Харківська обл.), У 2017 році планує збільшити продажі на 50% в порівнянні з 2016 роком, коли вони перевищили 250 млн грн, повідомив віце президент з маркетингу УПЕК Роман Гіршфельд.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, в 2016 році група наростила продажі на 80% до попереднього року, пов’язуючи такий показник з успішною стратегією просування продукції «Лозовських машин».

У кількісному вираженні ми завершили 2016 рік продажем 1 тис. Сільгоспмашин. У поточному році плануємо збільшити цей показник вдвічі, – сказав Р.Гіршфельд агентству «Інтерфакс-Україна», додавши, що лідерами продажів минулого року стали зубопружінние борони «Ліра» і дискові борони «Дукат».

Він зазначив, що в 2016 році кількість ключових дилерів бренду в Україні, країнах СНД і Європі збільшилася вдвічі – до 42 компаній.

В минулому році ми почали поставки сільгоспмашин через дилерську мережу в Латвію, Естонію, Угорщину, Румунію, Узбекистан. Продовжуємо співпрацю з рядом інших країн Балтії та Європи – Польщею, Литвою, Болгарією та ін. В поточному році плануємо розширити мережу як мінімум удвічі, і в кожній країні СНД і Східної Європи мати по одному-двом ключовим опорним дилерам, – повідомив топ менеджер групи.

У числі заходів, які стимулюють продажі «Лозовський машин», Р.Гіршфельд також відзначив участь в різних виставках, на яких, в тому числі, представляються новинки.

У 2016 році ми взяли участь більш ніж в 40 виставках, Днях поля в Україні, країнах СНД і Європи. І в цьому році плануємо участь більш ніж в 100 заходах, в тому числі проведення власного Дня поля, і участь в найбільшій сільськогосподарській виставці в Німеччині – «Агрітехніка-2017», – повідомляє Р. Гіршфельд.

Крім того, зростання продажів сприяє розширення асортиментного ряду продукції. Зокрема, на виставці «Зернові технології 2017», що пройшла 15-17 лютого в Києві, «Лозівські машини» представили дискову борону-лущильник «Дукат-6» шириною захвату в 6,25 м, яка агрегатується з тракторами від 170 л. с. і на 25% ефективніше дискатори «Дукат-5».

Представлена ​​також зубовая борона «Ліра ХL», що дозволяє проводити п’ять операцій за один прохід і маюча регульований рівень атаки зубів. У числі конкурентних переваг зубових борін «Лозовських машин» – втричі збільшений ресурс зубів.

На думку Р.Гіршфельда, зростання продажів сільгоспмашин сприятиме і рішення уряду України компенсувати 15% вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва українським аграріям, на що у 2017 році виділено 550 млн грн, а на наступний рік заплановано 1 млрд грн.

Як повідомлялося, запропонована підтримка в 15% буде діяти в 2017 році при придбанні сільгосптехніки вітчизняних виробників, що мають рівень локалізації в Україні не менше 35%, в 2018-му – 45%, в 2019-м – 55%, в 2020-м – 60%.

Рівень локалізації «Лозовських машин» сьогодні – близько 80%. Ми в УПЕК виробляємо більшість комплектуючих для сільгосптехніки – стійки, підшипникові вузли, металоконструкції. Високий ступінь локалізації дуже важливий ще й тому, що за кожним працюючим безпосередньо у виробництві сільгоспагрегатів стоять ще п’ять- шість чоловік в різних галузях промисловості , – цитують в УПЕК почесного президента ІГ Анатолія Гіршфельда.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають