9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Липня, 2021

“Лозівські машини” в 2017р планують наростити обсяг продажів на 50%

 • Лозівські машини (бренд грунтообробної сільгосптехніки, що випускається підприємствами індустріальної групи «УПЕК», Харківська обл.), У 2017 році планує збільшити продажі на 50% в порівнянні з 2016 роком, коли вони перевищили 250 млн грн, повідомив віце президент з маркетингу УПЕК Роман Гіршфельд.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Як повідомлялося, в 2016 році група наростила продажі на 80% до попереднього року, пов’язуючи такий показник з успішною стратегією просування продукції «Лозовських машин».

  У кількісному вираженні ми завершили 2016 рік продажем 1 тис. Сільгоспмашин. У поточному році плануємо збільшити цей показник вдвічі, – сказав Р.Гіршфельд агентству «Інтерфакс-Україна», додавши, що лідерами продажів минулого року стали зубопружінние борони «Ліра» і дискові борони «Дукат».

  Він зазначив, що в 2016 році кількість ключових дилерів бренду в Україні, країнах СНД і Європі збільшилася вдвічі – до 42 компаній.

  В минулому році ми почали поставки сільгоспмашин через дилерську мережу в Латвію, Естонію, Угорщину, Румунію, Узбекистан. Продовжуємо співпрацю з рядом інших країн Балтії та Європи – Польщею, Литвою, Болгарією та ін. В поточному році плануємо розширити мережу як мінімум удвічі, і в кожній країні СНД і Східної Європи мати по одному-двом ключовим опорним дилерам, – повідомив топ менеджер групи.

  У числі заходів, які стимулюють продажі «Лозовський машин», Р.Гіршфельд також відзначив участь в різних виставках, на яких, в тому числі, представляються новинки.

  У 2016 році ми взяли участь більш ніж в 40 виставках, Днях поля в Україні, країнах СНД і Європи. І в цьому році плануємо участь більш ніж в 100 заходах, в тому числі проведення власного Дня поля, і участь в найбільшій сільськогосподарській виставці в Німеччині – «Агрітехніка-2017», – повідомляє Р. Гіршфельд.

  Крім того, зростання продажів сприяє розширення асортиментного ряду продукції. Зокрема, на виставці «Зернові технології 2017», що пройшла 15-17 лютого в Києві, «Лозівські машини» представили дискову борону-лущильник «Дукат-6» шириною захвату в 6,25 м, яка агрегатується з тракторами від 170 л. с. і на 25% ефективніше дискатори «Дукат-5».

  Представлена ​​також зубовая борона «Ліра ХL», що дозволяє проводити п’ять операцій за один прохід і маюча регульований рівень атаки зубів. У числі конкурентних переваг зубових борін «Лозовських машин» – втричі збільшений ресурс зубів.

  На думку Р.Гіршфельда, зростання продажів сільгоспмашин сприятиме і рішення уряду України компенсувати 15% вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва українським аграріям, на що у 2017 році виділено 550 млн грн, а на наступний рік заплановано 1 млрд грн.

  Як повідомлялося, запропонована підтримка в 15% буде діяти в 2017 році при придбанні сільгосптехніки вітчизняних виробників, що мають рівень локалізації в Україні не менше 35%, в 2018-му – 45%, в 2019-м – 55%, в 2020-м – 60%.

  Рівень локалізації «Лозовських машин» сьогодні – близько 80%. Ми в УПЕК виробляємо більшість комплектуючих для сільгосптехніки – стійки, підшипникові вузли, металоконструкції. Високий ступінь локалізації дуже важливий ще й тому, що за кожним працюючим безпосередньо у виробництві сільгоспагрегатів стоять ще п’ять- шість чоловік в різних галузях промисловості , – цитують в УПЕК почесного президента ІГ Анатолія Гіршфельда.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Львові виготовили найбільший в Україні вузол обліку газу (фото)

  Львівське підприємство на замовлення рівненського заводу Kronospan виготовила найбільший в Україні вузол обліку газу.

  На вулиці Полтави вийшла нова партія тролейбусів “Богдан” (відео)

  На маршрути Полтави комунальне підприємство “Полтаваелектроавтотранс” випустило нову партію тролейбусів "Богдан Т70117".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новини Полтавщини....

  Будівництво нової дороги до одеського порту вийшло на наступний етап

  Будівництво дороги в Одеський порт перейшло на наступний етап, почалося укладання геосітки.Про це повідомили "Укравтодору", передає Національний Промисловий Портал.

  Харківський коксовий завод модернізує виробництво та розширює штат

  Коксовий завод "Новомет" розпочав програму з модернізації виробництва, покращення екологічних показників та створив нові робочі місця.Як зазначив директор заводу...

  На Львівщині збудували реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

  У Великому Любіні Львівської області запрацювала нова філія Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Комплекс будували 12 років, залучивши 95...

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня» розказав Генеральний конструктор КБ «ЛУЧ»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Будівництво нової дороги до одеського порту вийшло на наступний етап

  Будівництво дороги в Одеський порт перейшло на наступний етап, почалося укладання геосітки.Про це...

  Херсонське підприємство відремонтувало чотири понтони для Ізмаїльського морвокзалу

  На Ізмаїльському морському вокзалі на штатні місця встановлені чергові два з чотирьох відремонтованих понтони.

  «Темп-3000» представив нові захисні шоломи (фото)

  НВП «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представило захисні шоломи 4-х розмірів (S, М, L та...

  ХКБМ закуповує шини Continental для 40 нових БТР-4Е

  Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова" (входить до складу ДК "Укроборонпром") шукає постачальників...