9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 7 Жовтня, 2022

«Лозівські машини» розширюють номенклатуру поставок в Узбекистан

«Лозівські машини» розширюють номенклатуру поставок в Узбекистан за підсумками участі в Міжнародній спеціалізованій виставці-продажі сучасного обладнання і технологій для сільського господарства «UzbekistanAgrotech Expo 2017» (30 травня – 2 червня, Ташкент).

Едуард Чудопалов зазначає, що сьогодні Узбекистан є однією з центральних країн Середньої Азії, на яку орієнтуються інші держави регіону. Повідомляє Національний промисловий портал.

«В результаті зміцнення наших позицій на ринку Узбекистану перед нами відкриваються ринки і інших країн Середньої Азії», – додає директор з продажу.

Крім цього, «Лозівські машини» продовжують налагоджувати співпрацю з іншими державами СНД.

«Також ми плануємо вийти на ринок Республіки Білорусь, який досить непростий. У торговельній середовищі аграрного сектора спостерігається наступна тенденція: через більш низьку ціну і державної політики захисту національного виробника місцеві аграрії закуповують вітчизняну сільгосптехніку через тендери. Але за якістю і технологічним інноваціям агрегати поступаються нашій продукції. Тому серед нечисленних дилерів Республіки Білорусь є значний інтерес до реалізації техніки «Лозовський МАШИН». На даному етапі ведемо переговори з трьома місцевими дистриб’юторськими компаніями, які хочуть представляти нас на білоруському ринку», – резюмує Едуард Чудопалов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають