9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

«Лозівські машини» розширюють номенклатуру поставок в Узбекистан

 • «Лозівські машини» розширюють номенклатуру поставок в Узбекистан за підсумками участі в Міжнародній спеціалізованій виставці-продажі сучасного обладнання і технологій для сільського господарства «UzbekistanAgrotech Expo 2017» (30 травня – 2 червня, Ташкент).

  Едуард Чудопалов зазначає, що сьогодні Узбекистан є однією з центральних країн Середньої Азії, на яку орієнтуються інші держави регіону. Повідомляє Національний промисловий портал.

  «В результаті зміцнення наших позицій на ринку Узбекистану перед нами відкриваються ринки і інших країн Середньої Азії», – додає директор з продажу.

  Крім цього, «Лозівські машини» продовжують налагоджувати співпрацю з іншими державами СНД.

  «Також ми плануємо вийти на ринок Республіки Білорусь, який досить непростий. У торговельній середовищі аграрного сектора спостерігається наступна тенденція: через більш низьку ціну і державної політики захисту національного виробника місцеві аграрії закуповують вітчизняну сільгосптехніку через тендери. Але за якістю і технологічним інноваціям агрегати поступаються нашій продукції. Тому серед нечисленних дилерів Республіки Білорусь є значний інтерес до реалізації техніки «Лозовський МАШИН». На даному етапі ведемо переговори з трьома місцевими дистриб’юторськими компаніями, які хочуть представляти нас на білоруському ринку», – резюмує Едуард Чудопалов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.

  В разі закупівлі електровозів Alstom локалізація їх виробництва в Україні може скласти лише 15%

  Міністерство інфраструктури України повідомило, що орієнтовний рівень локалізації локомотивів, переговори про закупівлю яких ведуться з французькою компанією...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...