9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

LNZ Group продовжує будівництво другої черги елеватора в Сумській області

LNZ Group будує другу чергу елеватора на Сумщині.

Як говориться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook, наразі проходить 2-ий етап будівництва потужного та сучасного елеваторного комплексу в Білопіллі. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Новий комплекс дасть можливість одночасно приймати як різні культури, так і зерно різної якості, — повідомляють у компанії.

Також в LNZ Group повідомили деякі факти щодо елеватора:

  • виробнича потужність елеватора сягає 77 тис. т;
  • силоси зберігання сухого зерна оснащені сучасною багаторівневою системою контролю температури всередині ємностей. Це гарантує чітке дотримання контрактних показників якості зерна;
  • продуктивність транспортного обладнання кожної технологічної лінії елеваторного комплексу — 250 тонн зерна на годину;
  • транспортне та очисне обладнання елеваторного комплексу оснащене системою аспірації повітря;
  • лабораторія обладнана передовими засобами контролю якості продукції;
  • зручне логістичне розташування, близькість автомобільних шляхів обласного та державного значення, власна залізнична колія.

LNZ Group — сучасна диверсифікована компанія із 170-річною історією. Один із лідерів насіннєвого ринку України із багаторічним досвідом роботи з провідними міжнародними компаніями-селекціонерами по виробництву насіння кукурудзи, соняшнику, сої, пшениці, гороху, ячменю.

Компанія розвиває три напрямки бізнесу: агровиробництво (Agro), насінництво (Product) та дистрибуцію (Market). Обробляє 70 тис. га землі та має більше 3 тис. працівників у сезон.

До складу LNZ Group входить 33 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, два елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають