9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

ЛЕМКЕН-Україна почала давати техніку в лізинг

blank
Фотографію взято з сайту http://agroportal.ua/

«ЛЕМКЕН-Україна» підписала договір з «ОТП Лізинг» та партнерську програму з «ПроКредит Банком» – таким чином компанія буде мати два варіанти фінансування клієнтів: продажем в лізинг і кредитуванням.

Про це повідомляє агропортал.

«Цей рік ми почали з підписання договору з компанією« ОТП Лізинг ». Зараз кожен аграрій може взяти нашу техніку в лізинг. Була проведена велика робота, але це було того варте: наші партнери перевиконали план з продажу техніки в лізинг. Ми теж задоволені », – зазначив Калашник.

Також в цьому році «ЛЕМКЕН-Україна» підписала партнерську програму з «ПроКредит Банком».

«Сподіваюся, до кінця року підпишемо таку ж програму з« Райффайзен Банком Аваль ». Таким чином, у нас буде два варіанти фінансування свого клієнта: кредитуванням і продажем в лізинг », – додав Калашник.

За його словами, у компанії LEMKEN є власна програма фінансування. У кожного дилера компанії, в залежності від його досвіду і терміну роботи, тобто відстрочка платежу. LEMKEN звертається до німецької страхової компанії Euler Hermes, яка надає певну суму відстрочки платежу. Таким чином, дилер має можливість, завозячи техніку перед сезоном собі на склад, платити за неї не відразу.

Для довідки: LEMKEN – виробник сільськогосподарської техніки з Німеччини для обробки грунту, посіву та захисту рослин.

У 2015 році компанія «ЛЕМКЕН-Україна» серйозно перевищила планові показники по товарообігу, і закінчила рік з показником € 11,6 млн.

Останні новини:

Зараз читають