9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Lemken продовжить знайомити аграріїв України з новою технікою

blank
Lemken (с) АгроПравда

Уже третій рік поспіль «Лемкен-Україна» проводить польову демонстрацію причіпних обприскувачів Примус 35. Торішні покази більш ніж в 50 сільськогосподарських підприємств надихнули на продовження ознайомлення аграріїв з німецькими обприскувачами.

Як повідомили AgroPravda.com, в представництві Lemken, на сьогоднішній день всі, хто подавав заявки, змогли випробувати на своєму полі вже відомий багатьом причіпний обприскувач Примус.

Заявки на демонстрації брали офіційні дилери Лемкен, після підтвердження яких господарства протягом цілого дня не тільки досхочу відчували обприскувач на своїх полях, а й отримували професійну консультацію від менеджерів і інженерів дочірнього підприємства «Лемкен-Україна».

Аграрії тільки й встигали підвозити воду і заправляти хімікати.

Фахівці на місцях надають консультації по використанню не тільки базової машини, але і додаткових опцій, які збільшують ефективність і економічність використання нової техніки.
Так, фахівцями з фірми Лемкен неодноразово була продемонстрована доцільність використання систем паралельного водіння і посекційно відключення секцій обприскувача.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають