9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

KSG Agro почав експорт пшениці твердих сортів в Оман

У листопаді 2016 року в Оман була поставлена ​​перша пілотна партія зерна об’ємом 1000 т, в тому числі пшениці – 600 т, ячменю – 400 т. Зернові були стафіровани в контейнери, поставка здійснювалася на базисі FOB. До цього KSG Agro здійснював продажу зерна тільки лише на внутрішньому ринку – трейдерам, які експортували його закордон.

Про це повідомили в прес-службі компанії у відповідь на запит AgroPortal.ua. Повідомляє Національний промисловий портал.

За словами генерального директора KSG Agro Сергія Мазіна, розширення експорту сільгосппродукції шляхом виходу на ринок Близького Сходу робиться з метою диверсифікації каналів збуту, отримання валютної виручки, а також підвищення маржинальність за рахунок експортних операцій.

«Вихід на ринок сільгосппродукції арабських країн призведе до диверсифікації каналів експорту нашої продукції», – зазначив Сергій Мазін. На думку експертів, крім усього іншого, це забезпечить для KSG Agro збільшення валютної виручки і маржинальність, оскільки вартість на FOB завжди вище, ніж на внутрішньому ринку.

У 2017 році планується продовжити поставки пшениці твердих сортів на ринки Близького Сходу. «В даний час йдуть переговори з декількома партнерами, після яких будуть підписані контракти», – сказав гендиректор KSG Agro.

Для довідки: KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.

Починаючи з вересня 2014 р KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш прибуткові і перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також зберігання борошна й круп’яне напрямки і виробництво відновлюваної біопалива (паливні пелети).

Останні новини:

Зараз читають