9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Компанія з японськими інвестиціями інвестувала 60 млн грн в елеваторний комплекс на Київщині

У планах інвесторів розширити земельний банк Ківшовата Агро у 4 рази.

Компанія з японськими інвестиціями ТОВ Ківшовата Агро інвестувала 60 млн грн в елеваторний комплекс в Таращанському районі Київської області. Про це LIGA.net повідомив ісполітельний директор компанії Юкі Рютаро.

Інвестиція в першу і другу чергу елеваторів склали близько 60 млн грн, – повідомив він.

Крім того, за словами Рютаро, 100 млн грн виділено на закупівлю зерна у інших виробників, щоб елеваторні потужності були заповнені.

Ми хочемо закуповувати зерно у інших господарств і виробляти сушку зерна і його зберігання для продажу в майбутньому, – пояснив він.

Обсяг нового елеватора – 16 тис. тонн, з введенням його в експлуатацію загальна складська потужність підприємства складе близько 30 тис. тонн.

За словами Рютаро, планований термін окупності проекту 3 роки.

Крім того, повідомив виконавчий директор, компанія має намір розширити земельний банк в чотири рази до 10 000 га з нинішніх 2 500 га, а також побудувати ще один елеватор.

Ківшовата Агро – сільгосппідприємство, засноване у 2009 році. У кінці 2016 року компанію викупила японська корпорація SDGs Corporation. Компанія займається вирощуванням зернових, наданням послуг зі зберігання продукції і лабораторними дослідженнями.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають