9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Компанія Syngenta відкрила в Києві першу лабораторію цифрових інновацій

4 жовтня  компанія Syngenta в Україні відкрила першу в межах країни Digital Innovation Lab (Лабораторію Цифрових Інновацій, ЛЦІ) на території UNIT.City в м. Київ.

Зазначається, що дана лабораторія стане шостою у глобальній мережі ЛЦІ Syngenta. За напрямом, Digital Development and Labs (Цифрові розробки та лабораторії) компанія за останні три роки запустила п’ять аналогічних проектів у різних країнах світу. Нині ЛЦІ успішно функціонують в США, Китаї, Індії, Сінгапурі та Великій Британії. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Формат Українського майданчика дещо вирізняється функціоналом та географічним покриттям щодо надання цифрових сервісів.

Наші лабораторії в інших країнах зосереджені на дослідженнях та вивченні споживчого попиту на цифрові продукти, розробці концепцій та створенні прототипів продуктів. Українська ЛЦІ доповнюватиме роботу закладів більшими оперативними можливостями, пропонуючи повний цикл розробки рішень — від досліджень та моделювання тестових зразків цифрових продуктів до створення робочих версій, готових до запуску з реальними користувачами та інтегрованих з системами компанії Syngenta, — говорить Беджамін Нінійо, керівник глобального напряму Цифрові технології компанії Syngenta.

Діяльність ЛЦІ в Києві буде спрямована, як на забезпечення цифровими інноваціями українських агро виробників, так і на обслуговування запитів аграріїв в інших країнах Європи. Таким чином, лабораторія в Україні стане провідним європейським майданчиком повного циклу розробки у digital агро, що здатна швидко і якісно надавати свої сервіси.

На думку керівництва Syngenta, інноваційних UNIT.City парк  — це ідеальна локація для пошуку однодумців, обміну досвідом на знанням, для створення ефективного партнерства .В компанії вважають, що заданий імпульс у розвитку цифрових технологій в агробізнесі в Україні, суттєво підвищить конкурентну спроможність вітчизняних сільгоспвиробників а провідних ринках світу.

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят

Syngenta — швейцарська компанія, один з лідерів в області виробництва ЗЗР та насінництва. Ця велика транснаціональна корпорація, посідає третє місце на світовому ринку високоякісного насіння. Ключові марки «Сингенти» включають Aatrex (атразін), «Актара», «Амістар» (азоксистробін), «Каллісто», «Круїзер», «Дуал Голд», Golden Harvest, Garst, Northrup-King (NK), Rogers,S&G, та «Грамоксон» (паракват).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають