9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Компанія Syngenta інвестує близько $1 млн у розвиток агрохімічної дослідницької станції на Київщині

Найбільша у світі компанія з продажу насіння і засобів захисту рослин Syngenta (Швейцарія) має намір інвестувати близько $1 млн у розвиток агрохімічної дослідницької станції в Білій Церкві Київської області

Генеральний директор Syngenta в Україні Гебхард Рогенхофер повідомив, що в науково-селекційному центрі в Дніпропетровській області, у який було інвестовано також $1 млн, українські аграрії селекціонували перший гібрид кукурудзи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Українські новини».

 

Ми в цілому бачимо зростання ринку в 2018 порядку 6,5-6,9% у середньому. Будуть зростати ті ринки в Україні, де є потенціал до інтенсифікації, ― додав директор із маркетингу Syngenta в Україні Костянтин Іванюк.

Крім того, компанія в рамках програми The Growth Plan планує реалізувати до 2020 року проект із боротьби з деградацією сільгоспугідь на базі фермерського господарства «Широкоступ» (Київська область) і збільшити ефективність вирощування кукурудзи на 8% і соняшнику на 15% без збільшення посівних площ, водоспоживання й інших витрат.

 

Syngenta AG була утворена в листопаді 2000 року в результаті злиття двох великих світових компаній із продажу засобів захисту рослин ― швейцарської Novartis і англійської Zeneca. ТОВ «Сингента» було зареєстровано в Україні в 2001 році.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають