9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Компанія “Нібулон” збільшує потужності перевантажувального термінала в Миколаєві

На території підприємства “Нібулон” відбувається будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн

Передає Національний промисловий портал з посиланням на Прес-центр компанії “Нібулон”.

Будівництво нового терміналу стало можливим завдяки підтримці Міжнародної фінансової корпорації, що в червні цього року, надала компанії довгострокове фінансування в розмірі 110 млн доларів США на збільшення потужності свого  перевантажувального терміналу в Миколаєві.

Так, на сьогодні на території підприємства відбувається будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн.

 

Дозвіл на початок будівництва отримано компанією наприкінці жовтня. Тож зараз на підприємстві йде підготовка майданчика під будівництво, планування території та забивка паль. Усього буде зведено шість ємностей по 7,2 тис. тонн кожна. Таким чином, після завершення будівництва загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме  173 тис. тонн. Завершення будівництва нового комплексу заплановано на початок лютого 2018 року.

Забивкою паль, а також підготовкою фундаментів на будівельному майданчику займаються давні та надійні партнери компанії, а саме: ФОП Кондратюк В.С., ТДВ «Чорноморгідробуд»,  ТОВ «Перспектива-Миколаїв», ТОВ «ПРОМБУД2» і ТОВ «Укрдобробуд».

Серед компаній-виробників, які постачатимуть необхідне для комплексу найсучасніше технологічне устаткування: BUHLER GmBh, Швейцарія (транспортне та зерноочисне обладнання);  Cimbria Unigrain A/S, Данія (транспортне обладнання); AGI, Канада (ємності для зберігання сухого зерна), Precia S.A., Франція (бункерні ваги), Simatek, Данія (фільтри циклонного типу).

Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

[contact-form][contact-field label=”Имя” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Сайт” type=”url” /][contact-field label=”Сообщение” type=”textarea” /][/contact-form]

 

Останні новини:

Зараз читають